INFORMACJE

Wysyłka i dostawa

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt wysyłki zależy od wybranego towaru i jest widoczny przy poszczególnych produktach.

Realizujemy również wysyłki za granicę. Skontaktuj się z nami, aby poznać czas realizacji i koszt takiej wysyłki.

Paczki dostarczane są w następny dzień roboczy po wysłaniu zamówienia. Po nadaniu przez nas paczki otrzymają Państwo na e-mail wiadomość od firmy kurierskiej, zawierającą numer przesyłki i link do śledzenia paczki. W dniu dostawy otrzymajają Państwo kolejny e-mail, w którym dodatkowo pojawi się telefon do kuriera dostarczającego paczkę. Firma kurierska dysponuje (wyłącznie w celu dostarczenia paczek) numerem telefonu podanym przez klienta przy składaniu zamówienia. Doręczenie poprzedza wiadomość SMS, w odpowiedzi na którą można zmienić termin dostawy. Kurierzy zwykle kontaktują się telefonicznie z odbiorcą przed wizytą, aby „nie zastać pustych drzwi”.

Wszystkie produkty wysyłamy odpowiednio zabezpieczone. W przypadku gdy doręczona paczka jest uszkodzona prosimy o natychmiastowe sporządzenie z kurierem protokołu szkody lub natychmiastowy kontakt z nami (przed odjazdem kuriera).

Odbiór osobisty:

Zamówiony towar można odbierać osobiście pod poniższym adresem, po uprzednim umówieniu się telefoniczne, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16:

Paweł Cybulski Cybul Radical Solutions,
ul. Sikorskiego 5
05-119 Łajski, Polska
NIP 522 277 38 11

Czas realizacji:

Na kartach produktów znajdą Państwo orientacyjne (uśrednione) czasy realizacji poszczególnych produktów. Precyzyjną informację nt. czasu realizacji otrzymają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo i podając interesującą Państwa część. Szczególnie zachęcamy do tego klientów pod presją czasową (np. „składających” samochód „na ostatnią chwilę” przed zawodami).

Zamówienia są realizowane i dostarczane wyłącznie w dni robocze, stąd też do czasów realizacji (dostawy) nie są wliczane dni wolne od pracy i weekendy. O postępach w obsłudze zamówienia są Państwo informowani automatycznymi mailami z naszego systemu.

Prosimy nie utożsamiać czasu dostawy z czasem realizacji zamówienia. Czas dostawy (który w 99% wypadków wynosi 1 dzień roboczy) to czas pomiędzy wysłaniem zamówienia a dostarczeniem go do odbiorcy. Z kolei czas realizacji obejmuje cały proces przygotowania zamówienia do wysyłki (liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty lub wpłynięcia zamówienia z opcją pobrania do momentu wysłania paczki).

Realizacja zamówień opłacanych przelewem rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

Zamiany i zwroty:

Zgodnie z obowiązującym prawem, konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa. Od umowy odstąpić można w terminie 14 dni – bez podania przyczyny, jest to tzw. prawo do namysłu. Więcej informacji na ten temat oraz formularz zwrotu (który należy wypełnić w przypadku chęci odstąpienia od umowy) znajdują się na stronie Formularz zwrotu.

Zwroty prosimy kierować na adres:
Paweł Cybulski Cybul Radical Solutions,
ul. Sikorskiego 5
05-119 Łajski, Polska

DANE FIRMY

Paweł Cybulski Cybul Radical Solutions,
ul. Sikorskiego 5
05-119 Łajski, Polska

Płatności

Akceptujemy poniższe formy płatności:

  • przelew tradycyjny
  • płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24
  • płatność pobraniowa – gotówką kurierowi
  • płatność przy odbiorze osobistym – gotówką

Dane do przelewu tradycyjnego:
Numer konta bankowego (Pekao S.A): 69 1950 0001 2006 0060 9653 0001
Tytuł przelewu: PRE + nr. zamówienia
Odbiorca przelewu: Paweł Cybulski Cybul Radical Solutions, ul. Gajowa 1, 05-120 Legionowo, NIP 522 277 38 11

Przelew z zagranicznego banku:
Prosimy o kontakt mailowy.

Płatność przy użyciu serwisu Przelewy24
Płatność za zakupy z Przelewy jest prosta i wygodna.
Wystarczy wypełnić formularz i wybrać jedną formę płatności spośród trzech: przelew elektroniczny, przelew tradycyjny, płatność kartą płatniczą.
Przelewy24 dba o bezpieczeństwo zarówno Twoich danych jak i transakcji. Bez żadnych dodatkowych opłat.